Doprava pri nákupe nad 100 € zadarmo.

CZ SK

Jaký druh přikrývky zvolit?

Vyrábíme přikrývky z dutého vlákna Klasik, Luxus plus, Aloe Vera a AntiStress.

Přikrývky duté vlákno - Klasik: cenově výhodnější přikrývky, povrchový materiál 100% polyester – microfibre, pratelné na 60°C. Vyrábíme ve dvou gramážích ( celoroční přikrývka - 250g/m2 a zimní přikrývka - 500g/m2, klasické přikrývky a přikrývky prodloužené.

Přikrývky duté vlákno - Luxus plus: oblíbená sada přikrývek v mnoha rozměrech a gramážích, povrchový materiál 100% polyester – broušené microvlákno. Klasické a prodloužené přikrývky možné ve třech barvách (bílá, modrá a růžová). Bílé pratelné až na -95°C, barevné na 60°C. Francouzké přikrývky v několika rozměrech a gramážích. Letní přikrývky, celoroční přikrývky, zimní přikrývky i komfortní přikrývky Thermo se vzduchovou komorou.

Přikrývky Aloe Vera: rozdíl oproti přikrývkám Klasik a Luxus plus je v povrchovém materiálu. Přikrývky Aloe Vera mají povrch ze 100% polyesteru obsahujícího výtažky z rostliny Aloe Vera. Díky tomuto povrchovému materiálu má přikrývka výraznější antibakteriální efekt a na omak je přikrývka jemnější. Vyrábíme v mnoha rozměrech a gramážích. Klasické přikrývky, prodloužené přikrývky, francouzké přikrývky. Letní, celoroční i zimní provedení. Pratelné až na 95°C.

 

odkaz

Přikrývky AntiStess: rozdíl je opět v povrchovém materiálu. Přikrývky AntiStress mají povrchový materiál také ze 100% polyesteru, ale s vetkanými jemnými carbonovými vlákny. Carbonové vlákno slouží k odvodu statické elektřiny, napětí a tím přispívá k uvolnění těla a klidnému, ničím nerušenému spánku. Na omak je povrchový materiál velmi jemný, není celý bílý, ale má i odlišný design. Vyrábíme v mnoha rozměrech a gramážích. Klasické přikrývky, prodloužené přikrývky, francouzké přikrývky. Letní, celoroční i zimní provedení. Pratelné až na 95°C.

odkaz

Výhodné sady

Brotex - český výrobce bytového textilu

                                         

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac info