Doprava pri nákupe nad 100 € zadarmo.

CZ SK

Jaký materiál a rozměr chrániče zvolit?

Chrániče na matraci vyrábíme v několika rozměrech a materiálových provedení. Nabízíme chrániče nepropustné i chrániče propustné na vyrovnání a ochranu matrace.

Z jakého materiálu matracové chrániče šijeme?

- Matracový chránič PVC + froté: nepropustný matracový chránič, ochrání Vaši matraci proti jakékoliv tekutině. Nejlevnější typ chrániče. Matracový chránič je opatřen gumou v každém rohu chrániče a díky tomuto lze snadno chránič přichytit k matraci.
- Matracový chránič PU + froté: nepropustný matracový chránič, ochrání Vaši matraci proti jakékoliv tekutině. Navíc díky PU (polyuretanovému) zátěru je prodyšný. Díky tomuto zátěru se eliminuje pocení, napomáhá k prevenci proleženin a opruzenin. Matracový chránič je opatřen gumou v každém rohu chrániče a díky tomuto lze snadno chránič přichytit k matraci.
- Matracový chránič COMFORT THERMO: nepropustný matracový chránič, ochrání Vaši matraci proti jakékoliv tekutině. Navíc díky PU (polyuretanovému) zátěru je prodyšný a díky výplni polyesterového dutého vlákna je měkčí a komfortnější. Polyuretanový zátěr zároveň eliminuje pocení, napomáhá k prevenci proleženin a opruzenin.Matracový chránič je opatřen gumou v každém rohu chrániče a díky tomuto lze snadno chránič přichytit k matraci.
- Chránič matrace prošitý s výplní dutého vlákna: tento typ chrániče je vodou propustný. Používá se pro ochranu matrace proti mechanickému poškození, ke změkčení a vyrovnání matrace. Komfort chrániče zajišťuje povrch ze 100% bavlny, vyplněn je 100% polyesterovým dutým vláknem. Matracový chránič je opatřen gumou v každém rohu chrániče a díky tomuto lze snadno chránič přichytit k matraci.
- Matracový chránič MOLTON: velmi luxusní chránič matrace, vodou nepropustný. Vrchní vrstvu tvoří materiál MOLTON povrch ze 100% bavlny – na omak velmi jemný a načechraný. Spodní vrstva je nepropustný PU (polyuretanový) zátěr prodyšný. Polyuretanový zátěr zároveň eliminuje pocení, napomáhá k prevenci proleženin a opruzenin. Materiál MOLTON doporučujeme zejména pro lidi s alergií. Matracový chránič je opatřen gumou v každém rohu chrániče a díky tomuto lze snadno chránič přichytit k matraci.

Veškeré nepropustné chrániče matrací zároveň brání pronikání nečistot a alergenů do Vaší matrace.

Jak zvolit správný rozměr matracového chrániče?

V naší nabídce naleznete širokou škálu rozměrů matracových chráničů. Při výběru správného rozměru je potřeba si změřit délku a šířku lůžka, na které chceme chránič použít. Uvedené rozměry matracových chráničů jsou rozměry lůžka (matrace). Každý chránič je opatřen dostatečně dlouhou a širokou gumou v každém rohu chrániče a díky tomuto lze snadno chránič přichytit k jakékoliv matraci.

odkaz

Výhodné sady

Brotex - český výrobce bytového textilu

                                         

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac info