Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč.

CZ SK

Jakou výplň a jaký druh polštáře zvolit?

Výplně, které používáme do polštářů

- Kuličkové duté vlákno UNICO: toto vlákno je německé výroby a patří k nejkvalitnějším vláknům používaným na našem trhu. Vyniká lehkostí a dlouhodobou rozměrovou stálostí. (polštáře: Luxus plus, AntiStress a Aloe Vera).
- Kuličkové duté vlákno STANDARD: oproti výše uvedenému je cenově přijatelnější, je české výroby, ale kvalitou nižší (polštáře: Klasik, Aloe Vera a AntiStress a MEDIC).
- Duté vlákno OPTIMAL: jedná se o nejlevnější typ výplně, mykané duté vlákno ze 100% polyesteru. Nejvíce se hodí jako výplň do dekoračních polštářů, je sléhavější než ostatní výplně (polštáře: OPTIMAL, dekorativní polštářky OPTIMAL )
- TYČINKY: jedná se o směs polyesterových kuliček a PUR výplně (použito v polštářích KLASIK s označením TYČINKY).

Druhy polštářů, které vyrábíme

Polštáře vyrábíme prošívané se zipem pro možnost regulace výplně nebo bez zipu. Prošívaný polštář se zipem, kdy je uvnitř navíc povlak také se zipem, v kterém je vložena kuličková výplň, nazýváme polštář ALASKA.

Dalším typem polštáře je obyčený polštář neprošitý, nejlevnější varianta s označením MEDIC.

Vyrábíme čtyři řady polštářů, které se liší v povrchovém materiálu nebo v druhu použité výlně. Polštáře Klasik, Luxus plus Aloe Vera a AntiStress.

- Polštář Klasik: cenově výhodnější polštář, povrchový materiál 100% polyester – mikrovlákno, pratelné na 60°C. Výplň kuličky STANDARD nebo tyčinky 700 nebo 900 g. Prošívaný polštář na zip nebo v provedení ALASKA, kdy je výplň v samostatném povlaku na zip vložena dovnitř prošitého korpusu.

Polštář MEDIC: levný typ polštáře, povrchový materiál 100% polyester – mikrovlákno, pratelné na 60°C. Výplň kuličky STANDARD 700 nebo 900 g. Neprošitý polštář bez zipu.

odkaz

Polštář OPTIMAL: levný typ polštáře, povrchový materiál 100% polyester – mikrovlákno, pratelné na 40°C. Výplň mykané duté vlákno 900 g. Prošitý polštář bez zipu.

odkaz

- Polštáře Luxus Plus: oblíbená sada polštářů, povrchový materiál 100% polyester – mikrovlákno. Možné ve třech barvách (bílá, modrá a růžová). Bílé pratelné až na 95°C, barevné na 60°C. Výplň kuličky UNICO 700 nebo 900 g. Prošívaný polštář na zip, bez zipu nebo v provedení ALASKA, kdy je výplň v samostatném povlaku na zip vložena dovnitř prošitého korpusu.

- Polštáře Aloe Vera: povrchovým materiálem je 100% polyester s výtažky Aloe Vera. Díky tomuto povrchovému materiálu má polštář výraznější antibakteriální efekt. Na omak je povrchový materiál jemnější. Pratelné až na 95°C. Výplň kuličky UNICO nebo STANDARD 700 nebo 900 g. Prošívaný polštář na zip nebo v provedení ALASKA, kdy je výplň v samostatném povlaku na zip vložena dovnitř prošitého korpusu.

odkaz

- Polštáře AntiStess: povrchovým materiálem je 100% polyester s vetkanými jemnými carbonovými vlákny. Carbonové vlákno slouží k odvodu statické elektřiny, napětí a tím přispívá k uvolnění těla a klidnému, ničím nerušenému spánku. Na omak je povrchový materiál velmi jemný, není celý bílý, ale má i odlišný design. Pratelné až na 95°C. Výplň kuličky UNICO nebo STANDARD 700 nebo 900 g. Prošívaný polštář na zip nebo v provedení ALASKA, kdy je výplň v samostatném povlaku na zip vložena dovnitř prošitého korpusu.

odkaz

Výhodné sady

Brotex - český výrobce bytového textilu

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info