Doprava zdarma při objednávce nad 1500 Kč (platí pro maloobchod).

Česká výroba s dlouholetou tradicí

Od roku 1992 pro Vás s láskou šijeme kvalitní ložní povlečení U nás naleznete ložní povlečení z hladké bavlnynežehlivé krepové povlečení, hřejivé flanelové povlečení, velmi luxusní povlečení z bavlněného saténuale i hotelové povlečení Atlas gradl. Samozřejmostí je dětské povlečení do malé postýlky i na velkou postel.

Mezi přednosti naší výroby patří protialergické přikrývky a polštáře z dutého vlákna. V naší nabídce naleznetete přikrývky klasicképřikrývky prodlouženépřikrývky francouzské dvojlůžkové v mnoha rozměrech i přikrývky dětské. Dle hřejivosti vyrábíme zimní přikrývky, celoroční přikrývky, letní přikrývky a přikrývky Thermo.

Šijeme také prostěradla, matracové chrániče různých rozměrů. Prostěradla frotéprostěradla jersey ze 100% bavlny nebo s elastanemnepropustná prostěradlaale prostěradla bavlněná, klasické plachty nebo napínací prostěradla s gumou v tunýlku. V naší nabídce nechybí ani hřejivá prostěradla z mikrovlákna. Matracové chrániče nepropustné ochrání Vaši matraci proti jakékoliv tekutině, klasické matracové chrániče z dutého vlákna ze 100% bavlny prodlouží životnost Vaší matrace.

Jako doplňkový sortiment nabízíme ručníkyosuškykoupelnové předložkypřehozy, deky z mikrovláknautěrky a ještě mnohem více, abychom uspokojili co nejvíce zákazníků.

V našem e-shopu najdete vše pro Váš sladký a pohodlný spánek. Pro výrobu pečlivě vybíráme ty nejkvalitnější materiály.

Chcete se i Vy ráno probouzet svěží a odpočatí? Víme jak na to a rádi Vám poradíme - napište nám.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: