Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč.

CZ SK

Jak získat velkoobchodní ceny a pro koho jsou určeny?

Vstup do velkoobchodu je určený pro kamenné prodejny, eshopy, velkoobchody, hotely či penziony, zdravotnická zařízení, lázně, domovy důchodců, školky a veškerá ubytovací zřízení.
Na našem e-shopu Vám budou zpřístupněny velkoobchodní ceny po ověření Vaší velkoobchodní činnosti a pro jaký účel máte zájem naše výrobky využít.

Jak postupovat pro zpřístupnění velkoobchodních cen:

1. Nejprve je potřeba se zaregistrovat jako firma, tím si vytvoříte účet. 

ZAREGISTROVAT

2. Pro urychlení zpřístupnění cen nám pošlete informaci o provedené registraci a požadavek na zpřístupnění velkoobchodních cen emailem     info@brotex.cz

3. Pokud jste již registraci provedli a zpřístupnění velkoobchodních cen jsme Vám potvrdili emailem, přihlašte se. Velkoobchodní ceny se Vám zobrazí vždy po přihlášení do vašeho účtu.

PŘIHLÁSIT SE

Pokud nenaleznete Vámi požadovaný produkt na našich stránkách, kontaktujte nás emailem, jsme schopni vyrobit textil dle Vašich požadavků. Na větší množství poskytujeme individuální množstevní slevy dle poptávky.

Výhodné sady

Brotex - český výrobce bytového textilu

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info