Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč.

CZ SK

Výroba kvalitního bytového textilu

Naše firma vyrábí kvalitní český bytový textil. Na trhu působíme již od roku 1992 a od té doby si naše výrobky získaly mnoho spokojených zákazníků. Formou našeho internetového obchodu si Vám dovolujeme nabídnout naše výrobky, kterými jsou zejména přikrývky, polštáře, povlečeníprostěradla a chránič matrace. V naší nabídce naleznete také obyčejné deky, přehozy na sedací soupravy, ručníkyosuškykoupelnové předložky a mnoho dalšího sortimentu pro vybavení Vaší ložnice, koupelny či dětského pokoje. Ložním textilem vybavujeme školky, penziony, nemocnice, domovy důchodců a veškerá ubytovací zařízení.

Přikrývky a polštáře

Přikrývky a polštáře

Naše prošívané přikrývky obsahují termicky pojené duté vlákno ze 100% polyesteru. Vyrábíme přikrývky klasické, prodloužené a francouzské v mnoha rozměrech. Vybere si každý podle rozměru a hřejivosti, v nabídce nechybí letní, celoroční ani zimní varianta. Na hřejivost přikrývky má vliv nejen použitá gramáž a kvalita výplňového materiálu, ale i způsob výroby. Prošívací stroj, který přikrývky prošívá, duté vlákno nestlačuje a to po výrobě má stále stejný tvar, je stále nadýchané. Přikrývka je prošita do elipsového vzoru, který zajistí dostatečné upevnění dutého vlákna. Přikrývka je po okrajích lemována lemovací stuhou, která také zároveň na okrajích duté vlákno upevní.

Protialergické polštáře jsou plněny dutým vláknem ze 100% polyesteru. Jednou z nejkvalitnějších výplní je tvarované kuličkové duté vlákno UNICO. Toto vlákno je německé výroby a patří k nejkvalitnějším vláknům používaným na našem trhu. Vyniká lehkostí a dlouhodobou rozměrovou stálostí. V nabídce naleznete i levnější varianty výplní. Polštáře vyrábíme 70x90cm, 50x70cm, 45x60cm, 50x50cm, 40x40cm a 30x40cm. Vybere si každý.

Výhodné sady

Brotex - český výrobce bytového textilu

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info