Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč

CZ SK

Jaké jsou možnosti dopravy a platby?

odkaz Přepravní společnost GLS - poštovné 78 Kč . Balík Vám bude doručen velmi efektivní a spolehlivou přepravní společností GLS na Vámi udanou doručovací adresu vyplněnou v objednávce. Zde je možnost telefonická změna adresáta při doručování a možnost osobně se domluvit s řidičem na dodání. Řidič Vás bude telefonicky kontaktovat. Zboží bývá doručeno zpravidla druhý pracovní den od odeslání.

  odkaz Přepravní společnost PPL - poštovné 85 Kč . Balík Vám bude doručen velmi efektivní a spolehlivou přepravní společností PPL na Vámi udanou doručovací adresu vyplněnou v objednávce. Emailem a telefonicky jste informováni o doručování zásilky. Řidič Vás bude telefonicky kontaktovat. Zboží bývá doručeno zpravidla druhý pracovní den od odeslání.

Platba při výběru dopravy GLS a PPL:

- na dobírku: zaplatíte při předání řidiči v hotovosti. Dopravné je zde navýšeno o 25 Kč. Při výběru platby na dobírku není možná platba kartou, připravte si vždy požadovanou hotovost!! 

- na náš bankovní účet vedený u ČSOB nebo MONEY BANK: veškeré potřebné údaje pro provedení platby naleznete na předfaktuře, kterou obdržíte emailem. Zde se poštovné nenavyšuje.

- online přes platební bránu GoPay. Zde se poštovné nenavyšuje. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu, přes kterou provedete online platbu, která je okamžitě zaúčtována. Systém GoPay je elektronický platební prostředek. Účet v systému si lze představit jako běžný bankovní účet, který se dá ovšem přímo napojit na miliony internetových obchodů po celém světě a přesun peněz z účtu na účet probíhá okamžitě. Nejrychlejší způsob platby!!

odkaz  Osobní odběr - 0 Kč - výrobky pro Vás budou připraveny u nás v provozovně, kde si osobně vyzvednete v pracovní dny PO-PÁ 6-14:30h. Emailem budete kontaktováni, jakmile bude zboží připraveno. Adresa provozovny: Brotex - textilní výroba, Stanislava Maliny 457, 397 01 Písek ( průmyslová zona města Písek - směr Praha ).

Platba na místě je možná v hotovosti nebo platební kartou.

Zaplatit můžete také předem na bankovní účet nebo online přes platební bránu GoPay. 

 

DOPRAVNÉ U OBJEDNÁVEK NAD 2500 Kč je v rámci ČR ZDARMA !!!!

 

Doporučujeme

Brotex - český výrobce bytového textilu

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info