Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč.             V době nouzového stavu osobní odběry zboží probíhají bezkontaktně po předchozím zaplacení objednávky!

CZ SK

Jaké jsou možnosti dopravy a platby?

  odkaz Přepravní společnost PPL - poštovné 90 Kč . Balík Vám bude doručen velmi efektivní a spolehlivou přepravní společností PPL na Vámi udanou doručovací adresu vyplněnou v objednávce. Emailem a sms jste informováni o doručování zásilky. Zboží bývá doručeno zpravidla druhý pracovní den od odeslání. V den dodání dostanete informační sms o čase doručení přímo od kurýra, s kterým je možné domluvit se na podrobnosti s doručením. Pokud Vás kurýr nezastihne při prvním doručení doma, zásilka bude uložena na nejbližším ParcelShopu, kde si zásiku budete muset osobně vyzvednout. Opakované doručení PPL neprovádí. ParcelShop je možné si vybrat již jako jednu z možností doručení při objednávce. Zde si vyberete místo doručení a tam si zásilku osobně vyzvednete.

odkazPřepravní společnost GLS - poštovné 90 Kč . Balík Vám bude doručen velmi efektivní a spolehlivou přepravní společností GLS na Vámi udanou doručovací adresu vyplněnou v objednávce. Zde je možnost telefonická změna adresáta při doručování a možnost osobně se domluvit s řidičem na dodání. Řidič Vám pošle informační sms s předpokládaným časem doručení. Zboží bývá doručeno zpravidla druhý pracovní den od odeslání.

Platba při výběru dopravy:

- na dobírku: zaplatíte při předání řidiči v hotovosti. Dopravné je zde navýšeno o 25 Kč. Při výběru platby na dobírku není možná platba kartou u přepravce GLS, připravte si vždy požadovanou hotovost!! 

- na náš bankovní účet vedený u ČSOB: veškeré potřebné údaje pro provedení platby naleznete na předfaktuře, kterou obdržíte emailem. Zde se poštovné nenavyšuje.

- online platební kartou přes zabezpečenou platební bránu ČSOB. Zde se poštovné nenavyšuje. Po dokončení objednávky kliknete na tlačítko zaplatit a budete přesměrováni do platební brány ČSOB, přes kterou provedete online platbu platební kartou, která je okamžitě zaúčtována. Přesun peněz z účtu na účet probíhá okamžitě. Nejrychlejší způsob platby!!

odkaz  Osobní odběr - 0 Kč - výrobky pro Vás budou připraveny u nás v provozovně, kde si osobně vyzvednete v pracovní dny PO-PÁ 6-14:30h. Emailem budete kontaktováni, jakmile bude zboží připraveno. Adresa provozovny: Brotex - textilní výroba, Stanislava Maliny 457, 397 01 Písek ( průmyslová zona města Písek - směr Praha ).

Platba na místě je možná v hotovosti nebo platební kartou.

Zaplatit můžete také předem na bankovní účet nebo online platební kartou. 

Výhodné sady

Brotex - český výrobce bytového textilu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info