Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč

CZ SK

Jaké jsou možnosti dopravy a platby?

odkaz Přepravní společnost GLS - poštovné 85 Kč . Balík Vám bude doručen velmi efektivní a spolehlivou přepravní společností GLS na Vámi udanou doručovací adresu vyplněnou v objednávce. Zde je možnost telefonická změna adresáta při doručování a možnost osobně se domluvit s řidičem na dodání. Řidič Vás bude telefonicky kontaktovat. Zboží bývá doručeno zpravidla druhý pracovní den od odeslání.

  odkaz Přepravní společnost PPL - poštovné 90 Kč . Balík Vám bude doručen velmi efektivní a spolehlivou přepravní společností PPL na Vámi udanou doručovací adresu vyplněnou v objednávce. Emailem a telefonicky jste informováni o doručování zásilky. Řidič Vás bude telefonicky kontaktovat. Zboží bývá doručeno zpravidla druhý pracovní den od odeslání.

Platba při výběru dopravy GLS a PPL:

- na dobírku: zaplatíte při předání řidiči v hotovosti. Dopravné je zde navýšeno o 25 Kč. Při výběru platby na dobírku není možná platba kartou u přepravce GLS, připravte si vždy požadovanou hotovost!! 

- na náš bankovní účet vedený u ČSOB nebo MONEY BANK: veškeré potřebné údaje pro provedení platby naleznete na předfaktuře, kterou obdržíte emailem. Zde se poštovné nenavyšuje.

- online platební kartou přes zabezpečenou platební bránu ČSOB. Zde se poštovné nenavyšuje. Po dokončení objednávky kliknete na tlačítko zaplatit a budete přesměrováni do platební brány ČSOB, přes kterou provedete online platbu platební kartou, která je okamžitě zaúčtována. Přesun peněz z účtu na účet probíhá okamžitě. Nejrychlejší způsob platby!!

odkaz  Osobní odběr - 0 Kč - výrobky pro Vás budou připraveny u nás v provozovně, kde si osobně vyzvednete v pracovní dny PO-PÁ 6-14:30h. Emailem budete kontaktováni, jakmile bude zboží připraveno. Adresa provozovny: Brotex - textilní výroba, Stanislava Maliny 457, 397 01 Písek ( průmyslová zona města Písek - směr Praha ).

Platba na místě je možná v hotovosti nebo platební kartou.

Zaplatit můžete také předem na bankovní účet nebo online platební kartou. 

 

DOPRAVNÉ U OBJEDNÁVEK NAD 2500 Kč je v rámci ČR ZDARMA !!!!

 

Doporučujeme

Brotex - český výrobce bytového textilu

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info