Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč.

CZ SK

Jaký rozměr přikrývky si mám vybrat?

Vybírat můžete podle toho, zda chcete přikrývku pro jednoho, nebo francouzskou deku pro pár. Důležitá je i Vaše výška, dlouzí lidé určitě ocení přikrývky v prodloužené variantě a to  jak jednolůžkové, tak i dvojlůžkové. 

V naší nabídce naleznete klasické přikrývky, prodloužené přikrývky a přikrývky francouzské v mnoha rozměrech. Nechybí ani přikrývky pro nejmenší do dětské postýlky.

Přikrývka klasická: rozměr 140x200 cm - jednolůžková přikrývka běžné velikosti, nejpoužívanější rozměr. Vhodný rozměr pro většinu zákazníků.
Přikrývka prodloužená: rozměr 140x220 cm – jednolůžková přikrývka prodloužená. Vhodná pro zákazníky, kterým je klasická přikrývka příliš krátká.
Přikrývka francouzská: rozměry 240x200, 240x220, 220x200, 200x200, 220x220 cm
Přikrývka francouzská je vhodná zejména pro páry, které rádi spí pod jednou společnou přikrývkou. Dnes jsou francouzské přikrývky velmi oblíbené. Při výběru rozměru je důležité si ujasnit šířku lůžka, na kterém budete spát. Obecně však platí, čím větší francouzská přikrývka, tím komfortnější spánek obou partnerů.
Přikrývka dětská: rozměr 90x135cm – vhodná pro nejmenší – přikrývka do dětské postýlky

odkaz

Výhodné sady

Brotex - český výrobce bytového textilu

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info