Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč.

CZ SK

Jaký druh přikrývky zvolit?

Vlastnosti přikrývky nejvíce ovlivňuje samotný materiál, ze kterého je vyrobena.

Pokud nemáte rádi pocit, že je Vaše přikrývka „těžká", přikrývka z dutého vlákna je právě pro Vás. Výhřevnost se odvíjí od síly dutého vlákna. Nejteplejší přikrýka má 600 g na m2, nejslabší 150g na m2. Výhodou je lehkost přikrývek, neublíží jim ani častější praní.

Díky tvaru výplně jsou přikrývky nesléhavé, anatomicky přizpůsobivé a mají dobré termoizolační schopnosti. Ty se měří podle schopnosti udržet pod přikrývkou nehybný vzduch, který tělo ohřívá. Podle míry schopnosti držet teplo pak můžete vybrat letní přikrývku nebo přikrývku na zimní období, případně i celoroční či na všechna roční období.

Přikrývky z dutého vlána jsou vhodné pro alergiky. Nejedná se však o nějaké speciální materiály, které odpuzují nebo zabíjejí roztoče. Protialergenní vlastností je možnost vše vyprat v pračce, a to tak často, jak potřebujete.

Vyrábíme přikrývky z dutého vlákna Klasik, Luxus plus, Aloe Vera a AntiStress.

Přikrývky duté vlákno - Klasik: cenově výhodnější přikrývky, povrchový materiál 100% polyester – microfibre, pratelné na 60°C. Vyrábíme ve dvou gramážích ( celoroční přikrývka - 250g/m2 a zimní přikrývka - 500g/m2, klasické přikrývky a přikrývky prodloužené.

Přikrývky z dutého vlákna - Luxus plus: oblíbená sada přikrývek v mnoha rozměrech a gramážích, povrchový materiál 100% polyester – broušené microvlákno. Klasické a prodloužené přikrývky možné ve třech barvách (bílá, modrá a růžová). Bílé pratelné až na -95°C, barevné na 60°C. Francouzké přikrývky v několika rozměrech a gramážích. Letní přikrývky, celoroční přikrývky, zimní přikrývky i komfortní přikrývky Thermo se vzduchovou komorou.

Přikrývky Aloe Vera: rozdíl oproti přikrývkám Klasik a Luxus plus je v povrchovém materiálu. Přikrývky Aloe Vera mají povrch ze 100% polyesteru obsahujícího výtažky z rostliny Aloe Vera. Díky tomuto povrchovému materiálu má přikrývka výraznější antibakteriální efekt a na omak je přikrývka jemnější. Vyrábíme v mnoha rozměrech a gramážích. Klasické přikrývky, prodloužené přikrývky, francouzké přikrývky. Letní, celoroční i zimní provedení. Pratelné až na 95°C.

 

odkaz

Přikrývky AntiStess: rozdíl je opět v povrchovém materiálu. Přikrývky AntiStress mají povrchový materiál také ze 100% polyesteru, ale s vetkanými jemnými carbonovými vlákny. Carbonové vlákno slouží k odvodu statické elektřiny, napětí a tím přispívá k uvolnění těla a klidnému, ničím nerušenému spánku. Na omak je povrchový materiál velmi jemný, není celý bílý, ale má i odlišný design. Vyrábíme v mnoha rozměrech a gramážích. Klasické přikrývky, prodloužené přikrývky, francouzké přikrývky. Letní, celoroční i zimní provedení. Pratelné až na 95°C.

odkaz

 

 

A co k televizi?

Pro lenošení před televizí se neobejdete bez heboučké a hřejivé deky. Největší výběr najdete mezi deky z mikrovlákna, které jsou velmi příjemné na dotek, jemné, a především hodně hřejivé

Micro deky

Chcete-li se zachumlat do něčeho dokonalého, můžete zvolit televizní pytel nebo klasickou akrylovou deku larysu. Prošívané deky s výplní budou naopak univerzálním doplňkem, můžou hřát nebo fungovat jako přehoz či přikrývka pro hosty.

Tv pytel

Výhodné sady

Brotex - český výrobce bytového textilu

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info