Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč.

CZ SK

Jaký druh přikrývky zvolit?

Vlastnosti přikrývky nejvíce ovlivňuje samotný materiál, ze kterého je vyrobena.

Pokud nemáte rádi pocit, že je Vaše přikrývka „těžká", přikrývka z dutého vlákna je právě pro Vás. Výhřevnost se odvíjí od síly dutého vlákna. Nejteplejší přikrýka má 600 g na m2, nejslabší 150g na m2. Výhodou je lehkost přikrývek, neublíží jim ani častější praní.

Díky tvaru výplně jsou přikrývky nesléhavé, anatomicky přizpůsobivé a mají dobré termoizolační schopnosti. Ty se měří podle schopnosti udržet pod přikrývkou nehybný vzduch, který tělo ohřívá. Podle míry schopnosti držet teplo pak můžete vybírat přikrývky na letní a zimní období, případně i celoroční či na všechna roční období.

Přikrývky z dutého vlána jsou vhodné pro alergiky. Nejedná se však o nějaké speciální materiály, které odpuzují nebo zabíjejí roztoče. Protialergenní vlastností je možnost vše vyprat v pračce, a to tak často, jak potřebujete.

Vyrábíme přikrývky z dutého vlákna Klasik, Luxus plus, Aloe Vera a AntiStress.

Přikrývky duté vlákno - Klasik: cenově výhodnější přikrývky, povrchový materiál 100% polyester – microfibre, pratelné na 60°C. Vyrábíme ve dvou gramážích ( celoroční přikrývka - 250g/m2 a zimní přikrývka - 500g/m2, klasické přikrývky a přikrývky prodloužené.

Přikrývky duté vlákno - Luxus plus: oblíbená sada přikrývek v mnoha rozměrech a gramážích, povrchový materiál 100% polyester – broušené microvlákno. Klasické a prodloužené přikrývky možné ve třech barvách (bílá, modrá a růžová). Bílé pratelné až na -95°C, barevné na 60°C. Francouzké přikrývky v několika rozměrech a gramážích. Letní přikrývky, celoroční přikrývky, zimní přikrývky i komfortní přikrývky Thermo se vzduchovou komorou.

Přikrývky Aloe Vera: rozdíl oproti přikrývkám Klasik a Luxus plus je v povrchovém materiálu. Přikrývky Aloe Vera mají povrch ze 100% polyesteru obsahujícího výtažky z rostliny Aloe Vera. Díky tomuto povrchovému materiálu má přikrývka výraznější antibakteriální efekt a na omak je přikrývka jemnější. Vyrábíme v mnoha rozměrech a gramážích. Klasické přikrývky, prodloužené přikrývky, francouzké přikrývky. Letní, celoroční i zimní provedení. Pratelné až na 95°C.

 

odkaz

Přikrývky AntiStess: rozdíl je opět v povrchovém materiálu. Přikrývky AntiStress mají povrchový materiál také ze 100% polyesteru, ale s vetkanými jemnými carbonovými vlákny. Carbonové vlákno slouží k odvodu statické elektřiny, napětí a tím přispívá k uvolnění těla a klidnému, ničím nerušenému spánku. Na omak je povrchový materiál velmi jemný, není celý bílý, ale má i odlišný design. Vyrábíme v mnoha rozměrech a gramážích. Klasické přikrývky, prodloužené přikrývky, francouzké přikrývky. Letní, celoroční i zimní provedení. Pratelné až na 95°C.

odkaz

 

 

A co k televizi?

Pro lenošení před televizí se neobejdete bez heboučké a hřejivé deky. Největší výběr najdete mezi dekami z mikrovlákna, které jsou velmi příjemné na dotek, jemné, a především hodně hřejivé. 

Micro deky

Chcete-li se zachumlat do něčeho dokonalého, můžete zvolit televizní pytel nebo  klasickou akrylovou deku larysuProšívané deky s výplní budou naopak univerzálním doplňkem, můžou hřát nebo fungovat jako přehoz či přikrývka pro hosty.

Tv pytel

Výhodné sady

Brotex - český výrobce bytového textilu

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice info